😱 37% rabatu na wszystkie plakaty do końca dnia! Wpisz kod: VLP3759UO 😱

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 

Czy plakat będzie takiej samej jakości niż ten, który widać na stronie?

Zdjęcia i wizualizacje w naszym sklepie są w ograniczonej jakości po to, by nie ładowały się długimi miesiącami. Grafiki na plakatach będą ostre jak żyletka, gwarantujemy!

 

Czy mogę otrzymać oryginalny plik zamówionego plakatu?

Produkowane przez nas plakaty stanowią naszą własność intelektualną i nie możemy się nimi dzielić. Jeśli odpowiedź wyżej cię nie satysfakcjonuje, skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc.

 

Jak długo potrwa dostarczenie mojego plakatu?

W 98% przypadków będzie to od 3 do 5 dni roboczych. Nasze plakaty są produkowane na indywidualne zamówienie, potrzebujemy więc czasu na to, by spełniły wszystkie twoje oczekiwa

 

Moje zamówienie jest uszkodzone. Co robić?

Skontaktuj się z namiPrzygotuj zdjęcia uszkodzonego plakatu i opakowania wraz z etykietą wysyłki. Po weryfikacji wyślemy do ciebie nowy plakat. Jeśli chcesz, by powtórną wysyłkę wysłać w inne miejsce, nie zapomnij nas o tym poinformowa

 

Ups, w moim zamówieniu pojawiła się pomyłka.

Im szybciej ją wykryjesz, tym lepiej. Jeśli twój plakat jeszcze nie został wydrukowany, naniesiemy pożądane przez Ciebie zmiany. Aby wszystko zadziało się bez problemu, w kontakcie z nami podaj numer zamówienia oraz zmiany, które chcesz nanieść.

 

200g/m². O co chodzi? Czy im więcej, tym lepiej?

200g/m² to wzór na wskazanie masy 1 metra kwadratowego papieru. Krótko mówiąc, im większa masa, tym najprawdopodobniej grubszy jest papier. 200g/m2 to najwyższa masa, na której możemy drukować bez żadnych przeszkód. Dzięki temu uzyskujemy wysoką jakość wydruku na mocnym papierze.

 

Ile plakatów mogę zamówić naraz?

Stare przysłowie mówi, że szczęśliwi plakatów nie liczą. W przypadku większych zamówień jesteśmy w stanie zaoferować określony rabat, zależny od liczby plakatów, które chcesz zamówić.

Jeśli interesuje cię większe zamówienie, bądź współpraca B2B – zachęcamy do kontaktu.

 

Mój kod rabatowy nie działa!

Upewnij się, że wpisywany przez ciebie kod jest poprawny. Niewykluczone, że wkradł się tam jakiś niepotrzebny znak, przez co kupon nie chce działać. Nasze kupony rabatowe działają przez określony czas. Sprawdź, czy jego ważność nie wygasła. Niektóre kupony nie łączą się z promocjami które organizujemy, upewnij się, że warunki kuponu są spełnione podczas jego stosowania.

 

Jak mogę śledzić moje zamówienie?

Gdy nadamy twoją przesyłkę, otrzymasz numer śledzenia, dzięki któremu na bieżąco możesz sprawdzać lokalizację zamówienia.

 

Czy mogę anulować moje zamówienie?

Jeśli twoje zamówienie nie zostało jeszcze wydrukowane, możesz je anulować.

 

Otrzymany przeze mnie produkt nie jest tym, który został zamówiony.

Chcielibyśmy, by do takich sytuacji nigdy nie dochodziło. Ale skoro to czytasz, to musieliśmy coś namieszać. W przypadku, gdy otrzymany towar jest inny od tego, który został zamówiony – skontaktuj się z nami. Wrzuć zdjęcie otrzymanego produktu, a my postaramy się jak najszybciej rozwiązać problematyczną sytuację.

 

Zauważyłem/zauważyłam błąd w projekcie. Czy mogę go wymienić?

Niestety, ze względu na spersonalizowany charakter naszych produktów nie możemy przyjmować zwrotów ani dokonywać wymian.

 

Po otrzymaniu zamówienia zauważyłem/am, że podałem/am nieprawidłowe dane i plakat zawiera błędy. Czy mogę go wymienić?

Niestety, ze względu na spersonalizowany charakter naszych produktów nie możemy przyjmować zwrotów ani dokonywać wymian. Dlatego też uczulamy na to, jak istotne jest sprawdzenie danych przed podaniem ich do wydruku. Podczas zamówienia możesz również poprosić o wizualizację.

 

W jaki sposób pakujecie plakaty?

Nasze plakaty pakujemy w grube i masywne tekturowe tuby. Dodatkowo owijamy plakat papierem ochronnym, by nie doszło do żadnych usterek wewnątrz

 

Jakie są formy dostawy i koszty przesyłki?

 

Na jakim papierze drukujecie plakaty?

Plakaty drukujemy na wysokiej jakości satynowym papierze fotograficznym o gramaturze 200g.

 

Czy plakaty są sprzedawane z ramą?

Nie, aktualnie nie sprzedajemy plakatów w ramach. Ale planujemy to zmienić!

 

Jeśli w naszym FAQ nie została poruszona interesująca cię kwestia, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.